МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Відрізані від цивілізації
Понеділок, 13 липня 2020, 12:31

Відрізані від цивілізації. У таких умовах опинилися мешканці села Гринява, що на Івано-Франківщині. Дорога до цього населеного пункту була зруйнована через негоду. Нині вода вже майже зійшла, але дорожнє полотно досі зруйноване. Поїздка до райцентра та в сусідні села для місцевих перетворилася на справжнє випробування. Тож, роменські рятувальники (екіпаж бульдозера Shantui SD 22-3) не покладаючи рук, попродовжують виконувати свою роботу, повертаючи жителям села звичний ритм життя.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 254

Новини

Пошук зниклої жінки

Детальніше...
 
Допомога жителям Прикарпаття

Детальніше...
 
Рятувальники відчинили двері квартири в якій виявили власницю без ознак життя

Детальніше...
 

Події в Україні

Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації

За даними УкрГідрометцентру, 1 червня, у звязку з очiкуваними значними дощами, на рiчках басейну Припятi очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,1-0,5 м над рiвнями на 08 годину 29 травня, без негативних наслідків.

Протягом 1 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 8 годину 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Детальніше...
 
ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах

Триває робота з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. Спільно з правоохоронцями та представниками лісових господарств рятувальники активно патрулюють лісові масиви, а також у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснюють людям як не знищити кілька сотень гектарів лісу під час спалювання сміття.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців!

У Міжрегіональному центрі швидкого реагування пройшли спортивні змагання на першість МЦШР ДСНС України серед підрозділів Центру з волейболу. Кращим підрозділом стала аварійно –рятувальна частина . Вітаємо переможців!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR