МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Колектив Центру вітає переможців Фестивалю
Понеділок, 18 травня 2015, 12:50

15-16 .травня 2015 року в місті Вінниця , відбувся V Фестиваль героїко-патріотичної пісні серед  осіб рядового і начальницького складу, працівників органів і підрозділів ДСНС України, ветеранів і пенсіонерів  служби цивільного захисту. У Фестивалі взяли участь 150 конкурсантів зі всіх куточків  України. Організаційний комітет пісенного конкурсу очолив начальник Відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного  виховання  оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Олександр Алімов. Головою журі був метр музичного мистецтва Сергій Пламаділ.

ВИДЕО:

https://www.youtube.com/watch?v=tkco7BBhfvI&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=-Vbw5pfetC8&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=JfJ6PTmZTHU&feature=youtu.be

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Наступна > Кінець >>

Сторінка 159 з 245

Новини

Небезпека поруч

Детальніше...
 
На Сумщині знищено 12 боєприпасів часів Другої світової війни.

Детальніше...
 
«Максимум» підкорює нові горизонти!

Детальніше...
 

Події в Україні

Соціологи Центру Разумкова фіксують високий рівень довіри громадян

Загальнонаціональне дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова у період з 4 по 9 жовтня 2019 року, визначило рівень ставлення громадян України до суспільних інститутів.

Так, Державній службі України з надзвичайних ситуацій довіряють 64,5% українців. У рейтингу лідирують волонтерські організації, яким довіряють 69% опитаних, Збройні Сили України (75%) та Президент України, якому довіряють 70% громадян.

Детальніше...
 
Більше 32 тис. внп з початку року вилучили фахівці ДСНС України

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Детальніше...
 
Українські рятувальники перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Фахівці Служби порятунку щодня проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням.

Особлива увага рятувальників нині зосереджена на підготовці до виборів Президента України, які відбудуться наприкінці березня. Для того, щоб процес волевиявлення громадян пройшов без надзвичайних ситуацій та подій, фахівці ДСНС проводять відповідні тренування на об'єктах, що будуть використовуватись у якості виборчих дільниць.

Детальніше...
 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR