МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Колектив Центру вітає переможців Фестивалю
Понеділок, 18 травня 2015, 12:50

15-16 .травня 2015 року в місті Вінниця , відбувся V Фестиваль героїко-патріотичної пісні серед  осіб рядового і начальницького складу, працівників органів і підрозділів ДСНС України, ветеранів і пенсіонерів  служби цивільного захисту. У Фестивалі взяли участь 150 конкурсантів зі всіх куточків  України. Організаційний комітет пісенного конкурсу очолив начальник Відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного  виховання  оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Олександр Алімов. Головою журі був метр музичного мистецтва Сергій Пламаділ.

ВИДЕО:

https://www.youtube.com/watch?v=tkco7BBhfvI&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=-Vbw5pfetC8&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=JfJ6PTmZTHU&feature=youtu.be

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Наступна > Кінець >>

Сторінка 167 з 253

Новини

Виходимо з карантину поступово

Детальніше...
 
Професію "Кінолог - рятувальник" можна отримати у МЦШР

https://youtu.be/4NpQX7hH4_U

Детальніше...
 
Вітаємо футболістів Центру з бронзовою нагородою!

Детальніше...
 

Події в Україні

Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації

За даними УкрГідрометцентру, 1 червня, у звязку з очiкуваними значними дощами, на рiчках басейну Припятi очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,1-0,5 м над рiвнями на 08 годину 29 травня, без негативних наслідків.

Протягом 1 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 8 годину 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Детальніше...
 
ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах

Триває робота з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. Спільно з правоохоронцями та представниками лісових господарств рятувальники активно патрулюють лісові масиви, а також у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснюють людям як не знищити кілька сотень гектарів лісу під час спалювання сміття.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців!

У Міжрегіональному центрі швидкого реагування пройшли спортивні змагання на першість МЦШР ДСНС України серед підрозділів Центру з волейболу. Кращим підрозділом стала аварійно –рятувальна частина . Вітаємо переможців!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR