МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Зі святом, дорогі жінки!
П'ятниця, 06 березня 2015, 07:22

ВІДЕО: http://youtu.be/Fzf8X0WKEhM.

6 березня у МЦШР ДСНС України відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Для прекрасної статі аматори сцени Центру та міста підготували святковий концерт. Серед виступаючих були вихованці - хореографи МЦШР під керівництвом Анастасії Мельник та вихованці - спортсмени під керівництвом Володимира Шинкаренка, танцювальний колектив Роменського будинку культури та СШ №1, співоче тріо Будинку культури, ВІА "Град" та оркестр МЦШР під керівництвом Сергія Пламаділа. Своє мистецтво дарували присутнім солісти Олександр Сердюк а також Вікторія Пачковська з донечкою Анастасією.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Наступна > Кінець >>

Сторінка 174 з 253

Новини

Рятувальники звільнили дах будинку від поваленого дерева

Детальніше...
 
На Сумщині знищена 1 авіабомба та 5 боєприпасів часів війни

Детальніше...
 
Знищена авіабомба ФАБ 100

Детальніше...
 

Події в Україні

ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах

Триває робота з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. Спільно з правоохоронцями та представниками лісових господарств рятувальники активно патрулюють лісові масиви, а також у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснюють людям як не знищити кілька сотень гектарів лісу під час спалювання сміття.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців!

У Міжрегіональному центрі швидкого реагування пройшли спортивні змагання на першість МЦШР ДСНС України серед підрозділів Центру з волейболу. Кращим підрозділом стала аварійно –рятувальна частина . Вітаємо переможців!

 
Зміни в законодавстві щодо правил заповнення форми декларації особи на виконання функцій держави

Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» (далі – Закон № 140-IX) унесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Детальніше...
 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR