МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Рятувальники Центру отримали урядові нагороди
Середа, 08 жовтня 2014, 06:20

7 працівників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України - Михайло Бондаренко, Володимир Калуга, Максим Корж, Роман Оніщенко, Роман Помазан, Руслан Степанюк та Микола Якименко - отримали подяку Прем`єр - міністра України. Більше місяця вони знаходилися на буремному Сході, де надавали допомогу людям. Більше 50 тонн гуманітарної допомоги були доставлені роменськими рятувальниками на небезпечній території, у міста Луганщини Золоте, Гірське, Попасна, Лисичанськ, Первомайськ.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Наступна > Кінець >>

Сторінка 190 з 256

Новини

Перші офіцерські звання


Детальніше...
 
Рятувальники відновлюють житло у прифронтовій зоні


Детальніше...
 
На Сумщині знищено 68 боєприпасів часів війни

Детальніше...
 

Події в Україні

Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації

За даними УкрГідрометцентру, 1 червня, у звязку з очiкуваними значними дощами, на рiчках басейну Припятi очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,1-0,5 м над рiвнями на 08 годину 29 травня, без негативних наслідків.

Протягом 1 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 8 годину 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Детальніше...
 
ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах

Триває робота з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. Спільно з правоохоронцями та представниками лісових господарств рятувальники активно патрулюють лісові масиви, а також у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснюють людям як не знищити кілька сотень гектарів лісу під час спалювання сміття.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців!

У Міжрегіональному центрі швидкого реагування пройшли спортивні змагання на першість МЦШР ДСНС України серед підрозділів Центру з волейболу. Кращим підрозділом стала аварійно –рятувальна частина . Вітаємо переможців!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR