МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
2 місце у Чемпіонаті ДСНС з міні-футболу
Середа, 11 червня 2014, 12:28

4 - 6 червня у Черкаській академії пожежної безпеки імені героїв Чорнобиля відбулася Спартакіада ДСНС України з міні-футболу, у якій взяли участь кращі футболісти відомства. Команда Міжрегіонального центру швидкого реагування разом з господарями чемпіонату стали кращими у своїй підгрупі, та зустрілися з переможцями іншої підгрупи - командами Управлінь ДСНС у Хмельницькій та Житимирській областях, у результаті роменці та черкащани вийшли до фіналу. Доля змагань не була вирішена у основний час матчу, який закінчився нічиєю з рахунком 4:4. У серії додаткових пенальті господарі виявилися більш вдалими, і з рахунком 7:8 команда МЦШР посіла почесне 2 місце.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Наступна > Кінець >>

Сторінка 195 з 253

Новини

Професію "Кінолог - рятувальник" можна отримати у МЦШР

https://youtu.be/4NpQX7hH4_U

Детальніше...
 
Вітаємо футболістів Центру з бронзовою нагородою!

Детальніше...
 
Карантин все ще триває

Детальніше...
 

Події в Україні

ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах

Триває робота з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. Спільно з правоохоронцями та представниками лісових господарств рятувальники активно патрулюють лісові масиви, а також у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснюють людям як не знищити кілька сотень гектарів лісу під час спалювання сміття.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців!

У Міжрегіональному центрі швидкого реагування пройшли спортивні змагання на першість МЦШР ДСНС України серед підрозділів Центру з волейболу. Кращим підрозділом стала аварійно –рятувальна частина . Вітаємо переможців!

 
Зміни в законодавстві щодо правил заповнення форми декларації особи на виконання функцій держави

Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» (далі – Закон № 140-IX) унесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Детальніше...
 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR