МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Кінологи ДСНС України пройшли атестацію
П'ятниця, 25 жовтня 2013, 10:11

22 - 24 жовтня у Міжрегіональному центрі швидкого реагування (м.Ромни, Сумської обл.) відбулася планова атестація кінологічних розрахунків Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Протягом трьох днів рятувальники разом зі своїми чотирилапими вихованцями  з державного підприємства “Мобільний рятувальний центр” (м. Київ), Черкаської академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, 2-го Спеціального центру швидкого реагування (місто  Дрогобич), Навчального центру ДСНС України, (місто Мерефа), управлінь ДСНС у Закарпатській, Кіровоградській та Вінницькій областях, а також Міжрегіонального центру швидкого реагування проходили випробовування, наближені до реальних надзвичайних ситуацій. А це, як відомо, пошук людини під техногенним завалом, пошук заблукалих у лісі та пошук людини по сліду.

ВИДЕО:     http://youtu.be/98htdvU6fdE

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 209 з 245

Новини

Небезпека поруч

Детальніше...
 
На Сумщині знищено 12 боєприпасів часів Другої світової війни.

Детальніше...
 
«Максимум» підкорює нові горизонти!

Детальніше...
 

Події в Україні

Соціологи Центру Разумкова фіксують високий рівень довіри громадян

Загальнонаціональне дослідження, проведене соціологічною службою Центру Разумкова у період з 4 по 9 жовтня 2019 року, визначило рівень ставлення громадян України до суспільних інститутів.

Так, Державній службі України з надзвичайних ситуацій довіряють 64,5% українців. У рейтингу лідирують волонтерські організації, яким довіряють 69% опитаних, Збройні Сили України (75%) та Президент України, якому довіряють 70% громадян.

Детальніше...
 
Більше 32 тис. внп з початку року вилучили фахівці ДСНС України

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Детальніше...
 
Українські рятувальники перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням

Фахівці Служби порятунку щодня проводять комплексну роботу щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також перевіряють готовність підрозділів до дій за призначенням.

Особлива увага рятувальників нині зосереджена на підготовці до виборів Президента України, які відбудуться наприкінці березня. Для того, щоб процес волевиявлення громадян пройшов без надзвичайних ситуацій та подій, фахівці ДСНС проводять відповідні тренування на об'єктах, що будуть використовуватись у якості виборчих дільниць.

Детальніше...
 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR