МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Кінологи ДСНС України пройшли атестацію
П'ятниця, 25 жовтня 2013, 10:11

22 - 24 жовтня у Міжрегіональному центрі швидкого реагування (м.Ромни, Сумської обл.) відбулася планова атестація кінологічних розрахунків Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Протягом трьох днів рятувальники разом зі своїми чотирилапими вихованцями  з державного підприємства “Мобільний рятувальний центр” (м. Київ), Черкаської академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, 2-го Спеціального центру швидкого реагування (місто  Дрогобич), Навчального центру ДСНС України, (місто Мерефа), управлінь ДСНС у Закарпатській, Кіровоградській та Вінницькій областях, а також Міжрегіонального центру швидкого реагування проходили випробовування, наближені до реальних надзвичайних ситуацій. А це, як відомо, пошук людини під техногенним завалом, пошук заблукалих у лісі та пошук людини по сліду.

ВИДЕО:     http://youtu.be/98htdvU6fdE

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 Наступна > Кінець >>

Сторінка 217 з 253

Новини

Виходимо з карантину поступово

Детальніше...
 
Професію "Кінолог - рятувальник" можна отримати у МЦШР

https://youtu.be/4NpQX7hH4_U

Детальніше...
 
Вітаємо футболістів Центру з бронзовою нагородою!

Детальніше...
 

Події в Україні

Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації

За даними УкрГідрометцентру, 1 червня, у звязку з очiкуваними значними дощами, на рiчках басейну Припятi очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,1-0,5 м над рiвнями на 08 годину 29 травня, без негативних наслідків.

Протягом 1 червня, у зв'язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 - 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 м (над рiвнями на 8 годину 29 травня), мiсцями початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Детальніше...
 
ДСНС нагадує про необхідність дотримуватися правил перебування у природних екосистемах

Триває робота з попередження виникнення численних пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах. Спільно з правоохоронцями та представниками лісових господарств рятувальники активно патрулюють лісові масиви, а також у ході інформаційно-роз’яснювальної роботи пояснюють людям як не знищити кілька сотень гектарів лісу під час спалювання сміття.

Детальніше...
 
Вітаємо переможців!

У Міжрегіональному центрі швидкого реагування пройшли спортивні змагання на першість МЦШР ДСНС України серед підрозділів Центру з волейболу. Кращим підрозділом стала аварійно –рятувальна частина . Вітаємо переможців!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR