МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Атестація водолазів
Четвер, 12 січня 2017, 14:53

11-12 січня у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України (м.Ромни Сумської обл..) відбулася обов’язкова щорічна атестація водолазних спеціалістів. Для цього були зібрані всі фахівці, що проводять та забезпечують водолазні спуски, а саме представники центру рятувальних робіт підвищенного ризику та групи підводного розмінування.

 

Створена на базі Центру ДСНС України водолазно – кваліфікаційна комісія перевіряла рівень їхньої теоретичної підготовки та практичних навичок, знань правил безпеки праці. На другому етапі атестації перевірявся рівень підготовки водолазів за допомогою барокамери, у якій створювався тиск, що відповідав робочим глибинам (до 20 метрів). Комісія також аналізувала характер і складність проведених водолазами підводних робіт, загальну кількість годин, відпрацьованих під водою з початку практики.

Перевірялися також уміння надавати першу медичну допомогу, знання правил зберігання, перевірки та підготовки водолазного спорядження, організацію водолазних спусків, всі типи водолазних споряджень і засобів забезпечення, способи виконання типових водолазних робіт, правила безпеки водолазних спусків тощо.

Всі водолази успішно пройшли щорічну атестацію та продовжують нести нелегку, але почесну службу.

 

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR