МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Освітяни Сумщини в гостях у рятувальників.
Середа, 16 травня 2018, 13:30

16 травня   до Міжрегіонального   центру швидкого реагування ДСНС  України завітали заступники директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівня акредитації  Сумської області.

Вони  відвідали музейний комплекс, де  голова Ради ветеранів МЦШР ДСНС України Андрій Будаков ознайомив з історією та розвитком рятувальної  справи, розповів про етапи становлення центру, про  підрозділи,  та їх призначення.

 

В класі піротехнічних робіт на освітян чекав фахівець піротехнічної справи, учасник АТО майор  служби цивільного захисту Сергій Продан. Він розповів про професійні будні підрозділу та познайомив з вибухонебезпечними предметами часів Другої Світової війни та сучасними, які використовуються в зоні АТО.

Сергій Миколайович нагадав правила поводження з вибухонебезпечними предметами та звернув увагу на те, що надзичайну увагу легше запобігти, аніж ліквідовувати її наслідки. А у разі, коли небезпека все ж опинилася поруч, чітке виконання вказаних правил зможе зберегти людське життя і здоров'я.

Педагоги мали змогу ознайомитися  також з кінологічним центром – єдиним  у системі ДСНС, який займається мінно – розшуковою справою,  проводить  професійне навчання, і проводить пошук постраждалих під техногенними завалами, у лісі чи полі.

Свої позитивні враження від побаченого гості записали у книзі відгуків, і зазначили, що ніхто не залишився байдужим ні до професійного виконання пісень вокальним ансамблем , ні до чотирилапих рятувальників, які разом з іншими бійцями підрозділів знаходяться на цілодобовому чергуванні.

Вчителі  подякували  за таку пізнавальну та змістовну екскурсію та побажати всім працюючим у Міжрегіональному  центрі швидкого реагування ДСНС України у  місті Ромни здоров’я, наснаги та головне мирного неба над головою.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR