МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Міжнародна діяльність


Українські рятувальники пройшли навчання в Чехії
П'ятниця, 21 листопада 2014, 14:21

Днями у місті Вишкові (Чешська Республіка)  для представників різних країн світу був проведений 5-ти денний навчальний курс з  ліквідації наслідків хімічних, бактеріологічних, радіаційних та ядерних (ХБРЯ)  інцидентів. Курс був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та інших Міністерств та відомств, до компетенції яких належать питання організації захисту та надання допомоги у випадку застосування бойових хімічних,  бактеріологічних, радіаційних та ядерних речовин.

Детальніше...
 
ДСНС України у взаємодії з рятувальними службами Євросоюзу
Понеділок, 20 жовтня 2014, 08:18

Державна служба України з надзвичайних ситуацій прагне сформувати Службу порятунку європейського рівня та вдосконалити систему цивільного захисту країни. Саме тому ДСНС України постійно налагоджує співпрацю зі своїми європейськими колегами аби вивчити їх позитивний досвід у сфері запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій. Особливо продуктивно наразі налагоджена співпраця між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Державною пожежною службою Республіки Польща.

Детальніше...
 
Українські рятувальники у Швейцарії
Четвер, 24 липня 2014, 06:00

З  14 по 18 липня  у м. Станс( Швейцарія) відбувся навчальний курс із захисту від  хімічної зброї. Курс  організований Технічним секретаріатом Організації із заборони хімічної зброї спільно з Урядом Швейцарії та був розрахований на фахівців у сфері цивільного захисту та оборони, до компетенції яких належать питання організації заходів у сфері реагування на інциденти, пов’язані із небезпечними хімічними речовинами.

Детальніше...
 
Українські рятувальники навчаються в Республіці Казахстан
П'ятниця, 18 липня 2014, 07:06

Днями  в м. Алмати ( Республіка Казахстан) на базі Республіканського навчально-методичного центру цивільного захисту Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Казахстан  відбулися  Міжнародні курси щодо запобігання хімічної, біологічної, радіологічної та ядерної (ХБРЯ)  катастроф для інструкторів служб першочергового реагування які на державному чи міжнародному рівні проводять навчання з реагування на надзвичайні ситуації.

 

Детальніше...
 
Кінологи-рятувальники МНС України - чемпіони світу!
Середа, 30 січня 2013, 12:53

26-30 вересня у Ромнах, що на Сумщині, на базі 2 Спеццентру МНС України, зібралася світова еліта кінологів-рятувальників - тут проходив 18 Чемпіонат світу. Протягом 5 днів кінологічні розрахунки з 11 країн світу – Аргентини, Південної Кореї, Німеччини, Чехії, Угорщини, Іспанії, Словенії, Нідерландів, Польщі, Росії та України – демонстрували свої кращі навички та вміння щодо виявлення упродовж 30 хвилин захованих спеціальним чином людей.

Змагання проводилися у 3 категоріях: «Пошук людини по сліду», «Пошук людини у лісі» та «Пошук людини на техногенному завалі», крім цього чотирилапі рятувальники за спеціальною програмою здавали на стадіоні заліки зі слухняності та спритності.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR