МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру В Сумах відбулася презентація кінологічного підрозділу Роменського спеццентру МНС
В Сумах відбулася презентація кінологічного підрозділу Роменського спеццентру МНС
Новини центру
Субота, 13 серпня 2011, 19:50

 

11 серпня в приміщенні Сумської обласної адміністрації відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», у якому взяли участь кращі підприємства регіону. Серед дебютантів конкурсу впевнено стартував кінологічний підрозділ 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування (м.Ромни Сумської області). Його участь у виставці не носила випадковий характер. Адже Кінологічний центр 2 СРЦШР ОРС ЦЗ МНС України за 4 роки свого існування вже впевнено заявив про себе на теренах України. Він проводить підготовку спеціалістів за робочою професією «Кінолог (рятувальні роботи)». Навчання здійснюється за державним замовленням та на підставі договорів: проводиться  первинна підготовка з терміном навчання 3 місяці та перепідготовка й підвищення кваліфікації з терміном навчання 1 місяць. Але головний здобуток роменських кінологів у тому, що вони протягом останніх 2010 – 2011-их років на різних фахових випробуваннях продемонстрували високий власний рівень підготовки авторитетній міжнародній суддівській колегії, і фактично цим самим здобули Україні право на проведення 26-30 вересня 2012 року 18-го Чемпіонату світу серед пошуково – рятувальних собак (за участю представників з 36 країн – учасниць) саме на Сумщині, в Ромнах.

 

«Кінологічний підрозділ нашого центру добре відомий у професійному середовищі рятувальників України, адже собачий нюх на техногенному завалі чи при пошуку заблукалих не замінить ніяке ультрасучасне обладнання - зазначив начальник 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. – Але для пересічних громадян як України, так і Сумського регіону ми поки що Terra Incognita. Наша сьогоднішня участь у заході – це спроба продемонструвати відвідувачам виставки ефективну співпрацю (вже протягом багатьох тисячоліть) людини з собакою. Для цього ми взяли представників чотирьох основних порід, що несуть чергування у нашому центрі: німецьку вівчарку, бордер-коллі, малінуа та лабрадора. З іншого боку ми хочемо нагадати людям, що якими б гучними не були надбання цивілізації, разом з нами завжди залишаються цінності вічні, у тому числі і любов до братів наших менших».

P.S.      2 СРЦШР ОРС ЦЗ МНС України став лауреатом у номінації «Роботи та послуги», підготовка фахівців за спеціальністю «Кінолог (рятувальні роботи)». Відповідний диплом очільник Роменського спеццентру отримав від голови Сумської облдержадміністрації Юрія Чмиря.

 

2-й Спеццентр МНС

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR