МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна
Рятувальники забезпечили проведення святкових заходів
Четвер, 19 січня 2017, 12:34

19 січня українці святкували третє найбільше християнське свято – Богоявлення. Як відомо, саме цього дня люди збираються біля водойм аби зануритися у воду задля зміцнення духовних та фізичних сил. Не пройшли повз традиції і роменці.

Після завершення богослужіння в храмах  громада зібралася на річці Сула, де відправлявся молебень та проводилось освячення води.

Йорданська вода має надприродні властивості й особливе призначення. У кожному домі її зберігають цілий рік і вона не псується. Мабуть, усім відомо, що освячена вода лікує, додає бадьорості, допомагає відвернути будь-яке лихо.

З метою збереження безпеки громадян біля річки Сула (спеціального осередку купелі) чергувала група підводного розмінування  Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. На березі річки вони  розгорнули   два намети, де мали змогу обігрітися усі, хто цього потребував та пильно стежили за бажаючими зануритися в крижане водоймище.

Чергування роменських  рятувальників дало можливість людям відсвяткувати Хрещення Господнє з дотриманням усіх традицій та у повній безпеці. А головне, що сьогоднішнє свято пройшло без надзвичайних пригод.

В ході проведення заходів рятувальники скористалися нагодою, та нагадали учасникам свята правила безпеки на водоймах взимку.

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України  закликає населення не нехтувати правилами поведінки на водоймах особливо у зимовий період. Адже елементарна обережність є запорукою безпечного життя та міцного здоров’я

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR