МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Чемпіонат України з кемпо
Чемпіонат України з кемпо
Новини центру
Вівторок, 11 квітня 2017, 13:15

9 квітня в спортивному комплексі ім.В. Окіпного м.Ромни відбувся традиційний чемпіонат України з кемпо за підтримки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. У змаганнях взяли участь  команди з різних областей України загальною чисельністю близько 210 чоловік. Роменщину на Чемпіонаті представляли вихованці спортивного клубу «Рятувальник» МЦШР ДСНС України під керівництвом Володимира  Шинкаренка та команда  Кіокушин карате "Арадеш" тренер Сайфулла Магомедов/

 

У напруженій боротьбі підопічні Володимира Шинкаренка  зайняли  призові місця у різних категоріях поєдинків.

І місце  у своїй ваговій і віковій категорії  зайняли:

Кайрис Вікторія

Костецький Нікіта

Пакин Максим

Летик Олександр

Иляшенко Дмитро

Сорока Карина

Хорошун Владислав

Дзигал Данило

Дробилко Максим

Шепель Євгеній

За результатами змагань збірна  команда Роменщини ( СК «Рятувальник» Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України   та  Кіокушин карате "Арадеш")  зайняла почесне 2-е місце. Переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів заходу.

Колектив Центру вітає команду і щиро бажає усім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Напередодні чемпіонату України на базі СК «Рятувальник» президент федерації Кемпо і Кобудо IKF України Борис Сушинський провів атестаційні збори для вихованців МЦШР ДСНС України.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR