МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна
7-й Фестиваль героїко - патріотичної пісні ДСНС України
Вівторок, 16 травня 2017, 08:38

Онлайн трансляція гала-концерту

19-20 травня 2017 року у Ромнах Сумської області на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування відбудеться VІІ Всеукраїнський фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту.

Організаторами конкурсу є Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Всеукраїнська асоціація ветеранів війни та ДСНС України.

У фестивалі візьмуть участь  30 колективів з усіх регіонів України. Захід буде проходити у 2 етапи:

1-й етап, 19 травня - конкурсне прослуховування у 4-х номінаціях "Вокально - інструментальний ансамбль", "Вокальний ансамбль", "Соліст - вокаліст" та "Автор - виконавець", що відбудеться з 9.00 до 18.00 безпосередньо на території Центру ДСНС, за адресою м.Ромни, вул Маяковського,64

2-й етап, 20 травня - виступ аматорів сцени на 2 концертних майданчиках (Роменський парк культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка та Пустовійтівський будинок культури) з 11.00 до 13.00.

Фінальний гала-концерт та нагородження переможців відбудеться з 15.00 до 17.00 у Роменському міському будинку культури, за адресою м.Ромни, бульвар Шевченка,6

Очікується прибуття близько 150-ти конкурсантів з усіх обласних і міських оперативно-рятувальних гарнізонів, навчальних закладів та окремих підрозділів ДСНС. Конкурсанти продемонструють розмаїття творчих здобутків, регіональні особливості народного мистецтва та зроблять свій вагомий внесок у розвиток культури й популяризацію героїко-патріотичної пісні. Глядачі матимуть змогу стати свідками яскравого театралізованого дійства, присвяченого популяризації героїчної служби рятувальників та пожежників, вихованню гідної пам`яті та поваги до захисників України.

Онлайн трансляція гала-концерту

Додаткову інформацію можна отримати на сайті:

http://www.mns.romny.info/

або за телефонами:

05448 7 10 50             067 542 87 99

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR