МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Щорічна атестація кінологів - рятувальників
Щорічна атестація кінологів - рятувальників
Новини центру
Понеділок, 12 червня 2017, 13:23

У період з 9 по 11 червня 2017 року на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м.Ромни Сумської обл) була  проведена щорічна атестація кінологічних розрахунків підрозділів ДСНС України. У заході взяли участь 25 кінологічних розрахунків, зокрема 19 розрахунків Державної служби України з надзвичайних ситуацій та 6 розрахунків громадських кінологічних організацій України, що співпрацюють з територіальними підрозділами ДСНС України.

 

Атестація проходила за участю міжнародних експертів, суддів IRO Pavel Sabacke (Чехія) та Mirka Necak (Словенія).

Оцінювання кінологічних розрахунків проводилося на трьох етапах: пошук людей в зруйнованій будівлі, лісовій місцевості та перевірка слухняності і спритності собак.

За результатами заліку, найкращі результати показали Кунічик Ганна  (Міжрегіональний центр швидкого реагування) та Борисенко Лариса (Кінолог - самаритянин України) у розділі "Пошук потерпілого в природному середовищі", що надає їм можливість брати участь у Чемпіонаті світу IRO.

У розділі "Пошук потерпілого на техногенному завалі" кращим був Піддубний Єгор (Міжрегіональний центр швидкого реагування), у розділі "Пошук потерпілого на техногенному завалі" - Лухін Сергій (Навчальний центр ОР служби ЦЗ).

За словами начальника кінологічної служби ДСНС України Олега Кушти, кінологи відомства постійно нарощують свою професійну майстерність та розширюють напрямки діяльності, зокрема протягом останнього року до пошуково - рятувальних додалися також і мінно - розшукові собаки.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR