МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Вибухівка біля школи.
Вибухівка біля школи.
Новини центру
Середа, 09 серпня 2017, 06:32

8 серпня  в  селі Стецьківка Сумського   району поблизу місцевої школи  віділення піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій вилучило два артилерійських снаряди калібру 152мм та мінометну міну калібру 120мм.

 

На небезпечний предмет напередодні натрапили працівники школи, під час прибирання території. Вони побачили вириті металеві предмети, зовні схожі на вибухівку. Про знахідку  повідомили в сільраду. Працівники якої негайно зателефонували до Служби порятунку «101».

Піротехніки, які прибули на місце встановили, що це артилерійські снаряди  та мінометна міна часів минулих війн. За допомогою спецобладнання фахівці обстежили навколишню територію, але інших боєприпасів не виявили. Знайдений  снаряд вилучили і знищили у спеціально відведеному для цього місці.

ДСНС України  звертається до населення з проханням,  знайшовши підозрілий предмет, ні в якому разі не торкайтеся його, про знахідку терміново повідомте місцеві органи влади або службу порятунку за номером «101».

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR