МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру На Сумщині рятувальники дістали з 40 –метрової криниці тіло людини.
На Сумщині рятувальники дістали з 40 –метрової криниці тіло людини.
Новини центру
Четвер, 10 серпня 2017, 08:59

8 серпня 2017 року на пульт оперативного чергового Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України надійшла заявка від Управління ДСНС України в  Сумській області про те, що у селі  Могриця Сумського району  співмешканка безвісно зниклого чоловіка із криниці глибиною понад 40 метрів та стовпом води 5 метрів, яка знаходилась неподалік від будинку, витягла взуття, яке мало неприємний запах  та належало її співмешканцю.

 

На вказане місце події негайно виїхав розрахунок центру рятувальних робіт підвищеного ризику, так, як виконання таких робіт полягало в особливій  складності та в нестандартних алгоритмах відпрацювання дій, у складі 6 чоловік під керівництвом підполковника служби цивільного захисту Дмитра Чавалаха.

За допомогою засобів вимірювання концентрації небезпечних газів, рятувальної триноги, альпіністського спорядження та засобів захисту органів дихання та шкіри роменські рятувальники дістали тіло людини.

За попередніми даними, це був громадянин А.,1981 року народження, який безвісно зник 11 липня 2017 року.

Причини смерті цього  громадянина  з`ясовує слідство.

P.S. Всі дії особового складу центру рятувальних робіт підвищеного ризику відпрацьовано злагоджено та на високому професійному рівні. Особливої уваги заслуговує професіоналізм дій лейтенанта служби цивільного захисту Костянтина Куца – фахівця-експерта(водолазного спеціаліста) Центру

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR