МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Події Піротехніки знешкодили гранату, виявлену грибником
Піротехніки знешкодили гранату, виявлену грибником
Понеділок, 28 серпня 2017, 13:07

 

27 серпня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни) у Сумському районі проведені роботи зі знешкодження гранати часів Другої світової війни.

 

 

На небезпечний предмет натрапив мешканець с. Храпівщина, на відстані 2 км. від житлових будинків, під час збирання грибів у лісосмузі. Про дану знахідку чоловік повідомив рятувальників.

На місце виявлення вибухонебезпечного предмету прибули піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували знахідку як ручну гранату Ф-1. Фахівці вилучили боєприпас, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Рятувальники наголошують, при виявленні вибухонебезпечних предметів часів минулих війн не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR