МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру У кожного своя «Висота»
У кожного своя «Висота»
Новини центру
П'ятниця, 22 вересня 2017, 12:54

Рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України регулярно виконують заявки, пов`язані з проведенням верхолазних робіт – потрібно потрапити у помешкання багатоповерхівки через вікно, дістати людину з колодязя чи тварину з дерева тощо. Для підтримання необхідних навичок з особовим складом регулярно проводяться тренування на спеціальному скалодромі. Віднедавна коло учасників таких тренувань було суттєво розширене. У якості нового поповнення виступили школярі Роменщини. Саме дітки рятувальників та їхні товариші виявили бажання оволодіти навичками альпінізму та скелелазіння.


Заняття включають в себе загальний фізичний розвиток і спеціальні тренування на скеледромі з використанням страхувальної системи. На заняттях хлопчики та дівчатка знайомляться з основами альпінізму, набувають базових навичок роботи з мотузкою та страховкою, опановують базові елементи техніки лазіння.
Під керівництвом досвідченого наставника майора служби цивільного захисту Романа Щербини підлітки розвивають свої морально-вольові якості, увагу, фізичну витривалість. Вчаться бережливому ставленню до природи.


«Альпінізм та скелелазіння - два види людської діяльності, що мають деякі спільні риси і використовують загальні прийоми для забезпечення безпеки при підйомі на висоту. Але як види спорту - зовсім різні, - зазначив начальник Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. – Це далеко не перша секція для підростаючого покоління, що з`явилася у нашому центрі. Але у всіх у них одна мета – кожна дитина, що приходить до нас на навчання за покликом серця, повинна підкорити свою «Висоту».

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR