МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Рятувальники знайомили малят з правилами поведінки в побуті
Рятувальники знайомили малят з правилами поведінки в побуті
Новини центру
Понеділок, 02 жовтня 2017, 12:53

Вже багато років поспіль рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування   тісно спілкуються із малечею нашого краю, проводячи яскраві  заходи, навчаючи правилам безпечної поведінки.

 

І дітям дуже подобається ця дружба, адже в такий спосіб вони дізнаються багато корисної і цікавої інформації та мають можливість доторкнутися до однієї з найгероїчніших професій – рятувальника..

Так, 28 вересня   вихованці  дитячого навчального закладу «Дзвіночок»  відвідали музей рятувальної справи та клас підготовки саперів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС  України.

Дошкільнята  провели цікаву екскурсію , під час якої   голова Ради ветеранів МЦШР ДСНС України Андрій Будаков ознайомив малечу з історією та розвитком рятувальної  справи, розповів про етапи становлення центру, про  підрозділи, їхнє призначення.

Слід відмітити, що діти з великим захопленням слухали розповідь екскурсовода, про правила поведінки в побуті та у різних життєвих ситуаціях, згадали номери телефонів, за якими слід дзвонити у разі лиха, навели приклади нещасних випадків, що сталися з дітьми через необережність та порушення правил особистої безпеки.

Непомітно промайнула  екскурсія, час вирушати додому. Та таке спілкування дуже корисне, як для дітей: вони довідалися дуже багато нового та цікавого, так і для працівників рятувальної служби: вони, споглядаючи  щасливі  вдячні обличчя дітей, розуміли  важливість своєї професії .

На завершення діти подякували за проведену екскурсію, та пообіцяли, що обов’язково завжди дотримуватимуться правил безпечної поведінки!

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR