МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна
Навчально-методичний збір РХБ - захисту
Четвер, 19 жовтня 2017, 13:55

19 жовтня у м. Ромни Сумської області відбулися практичні заняття навчально-методичного збору з обміну досвідом у сфері радіаційного та хімічного захисту населення і територій, пленарна частина якого відбулася 18 жовтня у м. Суми.

На базі навчально-тактичного полігону Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій учасників зборів розподілили на 3 навчальні підгрупи та поставили кожній по 3 практичних завдання.

Перша підгрупа виконувала роботи з пошуку, ідентифікації та локалізації джерела іонізуючого випромінювання.

Друга – джерела розповсюдження небезпечної хімічної речовини подразнюючої дії.

Третя підгрупа ознайомлювалася з порядком використання приладів радіаційної, хімічної та біологічної розвідки, наданих партнерами зі США. У другій частині занять підрозділи радіаційного хімічного та біологічного захисту відпрацьовували роботи з локалізації та ліквідації витоку небезпечної хімічної речовини з пошкоджених ємностей на хімічно-небезпечному об’єкті; роботи з розгортання пункту спецобробки та проведення деконтамінаціїpзасобів індивідуального захисту особового складу рятувальних команд, техніки та засобів малої механізації.

Під час практичних занять учасники випробували сучасні зразки спеціального обладнання та техніки, удосконалили свої знання та навички у ліквідації умовних надзвичайних подій, після чого на брифінгу були підбиті підсумки навчально-методичного збору.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR