МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру «Максимум» - чемпіон!
«Максимум» - чемпіон!
Новини центру
Понеділок, 27 листопада 2017, 14:27

25 листопада в серці України в славетному місті Києві відбувся багатожанровий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Гармонія душі». В якому взяло участь більше 50  колективів та понад тисячу учасників з різних куточків України. Наше місто на цьому фестивалі представляв хореографічний  колектив естрадно-спортивного танцю «Максимум» Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України під керівництвом старшого сержанта служби цивільного захисту Анастасії Мельник.

 

Танцювальні колективи змагалися в різних номінаціях  та різних вікових категоріях Оцінювала фестиваль- конкурс зіркова суддівська колегія, до складу якої увійшли діячі культури та мистецтва: лауреат міжнародних  конкурсів -  Ярослав Кайтар,  українська оперна співачка - Олена Гребенюк, переможець українського телешоу «Х-Фактор 5» –  Дмитро Бабак, керівник телевізійної студії кіно та театру  «Разом» - Олександр Лишанський, Генеральний директор туроператора України «Анга Тревел» - Ігор Остроушенко,  учасник танцювального шоу «Танцюють всі» - Максим Марценюк,  заслужений артист естрадного мистецтва України - Олександр Кравцов.

Хореографічний колектив вкотре  довів свою високу  майстерність та професіоналізм керівника колективу. Їх щоденна наполеглива праця увінчалася високими мистецькими досягненнями. На цьому фестивалі  наші учасники виступили блискуче з новою хореографічною постановою «Володарі часу» і це привело їх до омріяної мети. Високопрофесійне журі фестивалю, високо оцінило виступ  роменських  танцюристів  та одноголосно ухвалило рішення про присвоєння Диплома  лауреата І ступеня   та сертфіката  на 1000 Євро для поїздки  в Болгарію  на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв. Дипломом  за культурне та духовне виховання молодих талантів була нагороджена і тренер колективу. Колектив МЦШР вітає хореографічний колектив «Максимум»  з перемогою та бажає нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR