МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Атестація водолазів
Атестація водолазів
Новини центру
Четвер, 30 листопада 2017, 14:47

 

29-30 листопада  у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської обл.)  відбулося  засідання  водолазних спеціалістів.  Для цього на Сумщину для щорічних заліків прибули  фахівці з управління ДСНС України в Черкаській області  та управління ДСНС України в Чернігівській  області.

 

Створена на базі Центру ДСНС України водолазно-кваліфікаційна комісія перевірила рівень їхньої теоретичної підготовки та практичних навичок, знань із правил безпеки праці. На другому етапі атестації перевірявся рівень підготовки водолазів за допомогою барокамери, у якій створювався тиск, що відповідав робочим глибинам (до 20 метрів). Комісія аналізувала характер і складність проведених водолазами підводних робіт та загальну кількість годин роботи під водою.

Також перевірялися – навички з надавання першої медичної допомоги, знання правил зберігання, питання підготовки водолазного спорядження, навички з організації водолазних спусків та з виконання типових водолазних робіт. Перевірялися  всі типи водолазних споряджень і засоби забезпечення та оцінювалися  знання з  правил безпеки водолазних спусків.

Всі водолази успішно склали щорічний залік на підтвердження водолазної кваліфікації , отримали допуск до виконання водолазних спусків та  робіт та  виїхали до місць постійної дислокації, щоб і надалі виконувати завдання за призначенням.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR