МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна
Роменські рятувальники повертають затишок в оселі й надію у серця
Понеділок, 11 грудня 2017, 15:05

Авдіївка Донецької області оговтується від потужних обстрілів та потроху повертається до мирного ритму життя. Багато будинків в місті вщент зруйновані, ще більше постраждало частково. Проте спокою у прифронтовій Авдіївці немає й досі. Нічні обстріли, до яких люди вже майже звикли, щоразу завдають нових збитків. Коли бачиш руїни, там де було процвітаюче місто, мимоволі навертається на душу біль та смуток. Тут постраждали майже всі будівлі, а близько 500 будинків зруйновані взагалі.

https://www.dotb.dn.ua/2017/12/v-avdiyivtsi-ryatuvalniki-vidnovlyuyut-budinki-pislya-obstriliv/?_utl_t=fb

https://tsn.ua/vypusky/tsn/vipusk-tsn-19-30-za-8-grudnya-2017-roku-1058985.html

Найбільше зазнали пошкоджень околиці Авдіївки та промзона, і зараз, з настанням холодів, у людей немає навіть елементарних умов проживання.

Кожен, хто опинився у складній життєвій ситуації, переживає сильне емоційне потрясіння, адже їх звичне «нормальне» життя миттєво змінилося. Окрім болю в серці за край, зруйнований війною, постають і побутові питання, коли немає даху над головою, а зима стоїть вже на порозі.  Саме тому так важливо підтримати цих людей та вселити їм віру в серця

Роменські рятувальники добре розуміють необхідність такої допомоги, адже їх місія  – це порятунок людей від холоду, розрухи та відчаю.

Хлопці  відновлюють  дахи житлових будівель. Вони  допомогають кожному,  хто потребує підтримки.  Працювати  доводиться  важко та роменці  ремонтні  роботи виконують швидко й якісно, незважаючи на примхи погоди,  щоб люди змогли спокійно  жити у власних оселях.

Справжній  передноворічний подарунок хлопці зробили подружжю пенсіонерів Трошиних. Їм знову є де жити, адже останні два роки їм разом із сином довелося жити в льоху. Через такі умови син тяжко захворів і його довелося вивезти з Авдіївки до лікарні міста Краматорська.

Наприкінці травня цього року їхня вулиця попала під обстріли бойовиків  і старенькі швиденько спустилися до сховища. Те, що вони побачили, коли вийшли з льоху, до цього часу згадують з жахом. В будинку не було ні даху ні вікон. Ніхто не хотів братися за їх  будинок. Та наші хлопці не побоялися, і відбудували  будинок майже з нуля за десять днів.

Господарка  помешкання  безмежно вдячна їм за це і говорить, що вони повернули їй бажання  жити.

XX

Покликання рятувальників – це благородна справа із захисту життя та здоров'я людей, навіть в умовах небезпеки. Кожен із них розуміє, що піддає ризику власне життя, але вони завжди  з честю виконують свій професійний обов’язок,  рятуючи  постраждалих у складних надзвичайних ситуаціях. Адже працюють за покликом серця і душі, і воліють, щоб так робив кожен свідомий українець!

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR