МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Рятувальники 2-го Спеццентру МНС взяли участь у виставковому форумі “Технології захисту/ПожТех-2011
Рятувальники 2-го Спеццентру МНС взяли участь у виставковому форумі “Технології захисту/ПожТех-2011
Новини центру
Середа, 28 вересня 2011, 18:15

З 20 по 22 вересня у Києві проходить Х Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех-2011”. Близько 100 підприємств та організацій, зокрема з Росії, Іспанії і Франції, беруть участь у заході і репрезентують найкращі світові зразки техніки у надзвичайно широкому сегменті: від засобів рятування, протипожежної продукції й техніки, оснащення для проведення аварійно-рятувальних робіт та пошукових операцій, автоматичних установок та систем контролю, оповіщення та управління евакуацією до новітніх систем захисту персоналу небезпечних виробництв.

У форумі взяли участь також наші земляки – кінологи 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування. Вони представили на виставці основні породи собак, з якими проводять пошуково-рятувальні роботи: німецька вівчарка, лабрадор-ретрівер, малінуа та бордер-колі.

Під час заходу всебічно розглядаються актуальні питання цивільного захисту населення і територій від природних та техногенних катастроф. Одне з його основних завдань – підтримувати перспективні розробки та впровадження нових наукових ідей і технологій у виробництво пожежної й аварійно-рятувальної продукції.

 

2-й Среццентр МНС

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR