МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Вітаємо з перемогою у чемпіонаті Європи!
Вітаємо з перемогою у чемпіонаті Європи!
Новини центру
Понеділок, 29 січня 2018, 10:02

28 січня, в італійському Ріднау на чемпіонаті Європи з біатлону в змішаній естафеті  перемогу здобула збірна України.

У складі української команди виступила  рятувальниця Міжрегіонального  центру швидкого реагування  ДСНС України санітарний  інструктор – дезінфектор відділення санітарної обробки групи радіаційного хімічного та біологічного захисту частини РХБЗ старший сержант служби цивільного захисту - Юлія Журавок.

- Професія рятувальника за родом своєї діяльності вимагає психологічної стійкості та неабиякої фізичної підготовки, - зазначив начальник центру Сергій Біляєв. - Люди, що обрали для себе цю нелегку професію, завжди повинні бути готові до серйозних навантажень. Сила та витривалість для цього вкрай необхідні, тому у житті кожного рятувальника присутній спорт.

Саме спорт загартовує у них силу волі, мужність, сміливість, рішучість і допомагає при виконанні професійних обов’язків. Для підтримки фізичної форми та відпрацювання навичок на базі спортивного клубу «Рятувальник» Міжрегіонального центру швидкого реагування було створено  осередок Національного олімпійського комітету України. Основне його завдання -  популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей. Звичайно, створена відповідна матеріальна база для повноцінного розвитку різних видів спорту. Серед них волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, армреслінг, східні багатоборства і, звичайно, біатлон. В цей нелегкий  для нашої країни час ми пишаємося нашою рятувальницею і віримо, що саме завдяки таким співвітчизникам Україна обов`язково переможе.

Вітаємо  свою колегу та її команду з перемогою та бажаємо  і надалі високо нести горде звання «Рятувальник».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR