МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Події В ДСНС України відбулася зустріч із представниками Лісової Служби США
В ДСНС України відбулася зустріч із представниками Лісової Служби США
П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:28

23 лютого в ДСНС України відбулася зустріч заступника Голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Руслана Білошицького із представниками Лісової Служби Сполучених Штатів Америки.

Участь у заході взяли представники Департаменту реагування на надзвичайні ситуації, Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування ДСНС України, а також Головного управління ДСНС у Київській області.

 

 

Під час зустрічі сторони обмінялися досвідом реагування на пожежі у природних екосистемах України та США.

Зокрема, українська сторона представила гостям презентацію «Про організацію заходів з протидії пожежам у природних екосистемах у 2017 році».

«Протягом минулого року в Україні було ліквідовано 27,5 тисяч пожеж у природних екосистемах. Крім того, не зважаючи на те, що територія лісів знаходиться у відомстві Державного агенства лісових ресурсів, саме наша Служба виконує ключову роль і бере на себе організацію гасіння масштабних лісових пожеж, коли вони виходять з-під контролю лісників», - підкреслив Руслан Білошицький.

В свою чергу, американська делегація ознайомила фахівців ДСНС із особливостями міжвідомчої координації дій у випадку пожеж у США, розповіла про організацію Системи Управління Надзвичайними Ситуаціями (ICS), а також про наявні сили і засоби, що залучаються до гасіння лісових пожеж в Америці.

Поділившись досвідом про заходи та методи боротьби з пожежами, Керівник Центру з гасіння лісових пожеж Лісової Служби США Джозеф Рейнарз зауважив, що під час гасіння лісових пожеж головним є координація дій на всіх рівнях та міжвідомча координація.

Він також зазначив, що Лісовою Службою США в Україні реалізується низка проектів на особливо залісених територіях Закарпатської та Львівської областей, і найбільший — у лісах Чорнобильської зони.

Наприкінці зустрічі сторони висловили готовність до подальшої плідної співпраці та подякували одна одній за змістовний діалог.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR