МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Вітаємо колегу!
Новини центру
Понеділок, 12 березня 2018, 11:34

2 - 4 березня у місті Сазхаломбатта, Республіка  Угорщина  відбувся  Кубок світу  з кемпо – карате.  В турнірі взяли участь близько 700 спортсменів з 13 країн світу.  Україну представляла збірна команда до якої увійшли представники клубу «Армада» Харківської області, клубу «Диомид» Полтавської області та   спортивного  клубу «Рятувальник» Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (місто Ромни Сумської обл.).  - тренера секції змішаних єдиноборств "КЕМПО" Володимира Шинкаренка.

Володимир Шинкаренко  виступав у ваговій  категоріяї  93-103 кг та віковій категорії 35-44 роки.

У напруженій боротьбі за вихід у фінал на додатковій хвилині по балах він програв спортсменові з Австрії, а в поєдинку з азейбарджанським спортсменом отримав перемогу і зайняв почесне третє місце.

Колектив Центру вітає колегу  з вдалим виступом  та бажає високих здобутків  та перемог на славу України, Центру та міста.

P.S Володимир Шинкаренко  висловлює свою вдячність усім, хто допоміг  взяти участь в Кубку світу: Бiляєву Сергію Васильовичу, Сайфуллі Магомедову , Корнієнку Ігорю Сергійовичу,  Бараннік Людмилі та  всім друзям .

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR