МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Абетка безпеки

Головна
Тендітна рятувальниця
Понеділок, 02 квітня 2018, 11:48

Санітарний інструктор – дезінфектор Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України Юлія Журавок на перший погляд справляє враження досить тендітної дівчини, та до того ж ще й наділеної неабиякою жіночою вродою. А між тим, ця леді має неабияку силу волі та залізний характер. Без таких якостей бути рятувальником навряд чи можливо. Як і не можливо без них у головному захопленні Юлі – спорті. Саме зі спортом із самого дитинства і по сьогоднішній день пов‘язала роменська рятувальниця своє життя. Свого часу займалась легкою атлетикою, навіть футболом, але переміг біатлон. За свої 23 роки спортсменка здобула купу спортивних титулів та нагород. Вона член Національної збірної команди України, чемпіонка Європи, дворазова чемпіонка світу з біатлону серед юніорів, учасниця та призер етапів кубку IBU, етапів Кубку світу з біатлону.

У сезоні 2017-2018 Юлія Журавок на останньому етапі Кубка IBU в Уваті завоювала дві медалі, перед цим показала гідні результати на чемпіонаті Європи.

Колектив Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України щиро вболіває за свою колегу, і разом з нею переживає всі її успіхи а також невдачі, які іноді трапляються. Зокрема, її індивідуальна гонка в Рупподінгу. Саме ця гонка, яка, скажемо, не задалАся, стала вирішальною щодо перспектив участі Юлії в Олімпійських іграх - 2018. Але сталося так, як сталося. Попереду на неї чекає ще дуже багато випробувань – спортивних, професійних, особистісних. І вона обов‘язково вистоїть, здолає, переможе. Такий вже у неї характер, така її сутність. Вона ще тільки на старті свого життя, а вже так багато встигла зробити…