МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Жителі Авдіївки безмежно вдячні рятувальникам МЦШР
Вівторок, 10 квітня 2018, 11:13

Рятувальники #ДСНС продовжують відновлювати житло мешканців Авдіївки, зруйноване внаслідок ворожого артобстрілу у лютому 2017-го. Вже більше року надзвичайники з усієї країни допомагають громадянам відновити вибиті вікна, полатати дахи та повернутися до нормального життя.

На сьогоднішній день роботи завершені за 378 адресами.

Зі сльозами радості на очах авдіївчани дякують тим, хто кожного дня допомагає відродити їх рідне місто. Тим, хто не шкодуючи сил та здоров’я, з перших годин допомагає подолати наслідки підступної атаки.

Так, днями на адресу Служби надійшли листи вдячності від мешканців вулиць Чернишевського, Металургів та Леваневського, будинки яких були відновлені особовим складом Міжрегіонального Центру швидкого реагування ДСНС України у березні 2018-го.

“Низький уклін вам за чуйність, увагу та професіоналізм! Не втрачайте оптимізму, сили духу та бажання допомагати тим, хто цього потребує”, - йдеться в одному з листів.

Громадяни зазначають, що Служба має пишатися таким згуртованим і небайдужим колективом.

Нагадаємо, що із загальної кількості відновлених будинків Авдіївки, рятувальниками Міжрегіонального Центру швидкого реагування наразі відбудовано 238 домівок громадян.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR