МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Футбольній команді «Рятувальник» - 10 переможних років!
П'ятниця, 11 травня 2018, 09:01

https://youtu.be/XkbXsk9T2FM

Свій перший ювілей, 10-річчя створення, відзначила футбольна команда «Рятувальник» МЦШР  ДСНС України . Урочистості відбулися в актовій залі Центру.

За десять років свого існування команда щораз показувала яскраву, професійну гру і заслужено перемагала.

 

Футбол  без сумнівів, професійний вид спорту, який плекається поколіннями. Цікавою і напрочуд результативною є історія футбольної команди .

Починається історія ФК «Рятувальник» у 2008 році. Засновником  та почесним  президентом  футбольної команди “Рятувальник” протягом десяти  років є  начальник МЦШР ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв. На чолі команди стоять ентузіасти – Ігор та Юрій Салівони. До складу команди входять рятувальники, які виконують обов’язки відповідно до займаних посад, але поряд з цим своєю грою у футбол прославляють наш центр на теренах держави.

За період з 2008-2018 роки команда брала участь  в таких змаганнях:

- сезон 2008-2009 років – відкрита першість міста Ромни з футзалу, де  здобула 3 місце серед 20 команд-учасниць;

-  з  2009 по 2018 роки – участь у відкритому чемпіонаті Сумщини з футзалу, де неодноразово стає  призером;

-  в 2013 та 2017  роках    участь у чемпіонаті України з футзалу у системі ДСНС України, де  2 здобуває срібні нагороди;

- з  2012 року по 2018 рік – участь  у чемпіонаті Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з футзалу серед команд  силових структур та правоохоронних органів, де стає одноосібним лідером цього турніру, здобувши   5  разів золоті і один раз бронзову нагороди;

-  в 2013 та в 2016 році  представляє Сумську область на  чемпіонаті України серед силових стуктур та правоохоронних органів  та стає срібним призером цього чемпіонату;

-  за результатами виступів в сезонах 2011-2012 років  та  2012-2013 років  від федерації футзалу Сумщини та асоціації футзалу України команда "Рятувальник" отримала запрошення на участь у чемпіонаті України з футзалу  серед команд першої ліги;

з  2013 по 2017 рік  ФК « Рятувальник» представляє наш центр і місто Ромни в чемпіонаті України серед команд першої ліги.

За цей час в результаті копіткої праці у команді було виховано 4 гравців, які своєю майстерністю вибороли собі право та отримали запрошення до команд екстра-ліги.

Хоча, в зв`язку з цим, наша команда була вимушена понизитися в класі та виступати в чемпіонаті України серед команд  другої ліги у сезоні 2017-2018 років, але все одно цей сезон став  найуспішнішим для наших футболістів, як на обласному так і на державному рівні. У цьому сезоні команда черговий раз взяла золоті нагороди у чемпіонаті Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України серед команд  силових структур та правоохоронних органів, стала володарем кубку Сумщини  та отримала срібні нагороди в чемпіонаті України.

В пріоритеті розвитку команди є виховання здорового молодого покоління, яке у майбутньому стане гідною зміною. У жовтні 2017 року було створено дитячу футбольну команду «Рятувальник» в якій займаються дітки 6-7 років.  На заняттях  хлопчики вивчають  історію  футболу, техніку володіння м’ячем, розвивають свої  фізичні якості.

Тренери  команди Ігор Салівон та  Олег Дубров надають можливість кожному, хто бажає займатися та навчатися футболу проявити себе. Поряд з цим   готують діток  до дорослого футболу.  І ми сподіваємось, що результат їх праці не забариться.

Багато теплих слів, привітань та віншувань лунало у цей день на адресу винуватців урочистостей.

- Я хочу побажати гравцям команди "Рятувальник" здобуття нових переможних  вершин, - говорить почесний президент футбольної команди начальник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв. -  А тренерському складу – виховати якомога більше таких чудових гравців. Нехай радують своїми успіхами всіх вболівальників, і  не тільки нашого Центру,  рідного міста , а й всієї України.

Аматори сцени Міжрегіонального центру підготували для своїх колег чудову, змістовну та насичену святкову програму.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR