МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Рятувальники навчали школярів безпеці життєдіяльності
Рятувальники навчали школярів безпеці життєдіяльності
Новини центру
Понеділок, 14 травня 2018, 13:37

14 травня рятувальний, хімічний та кінологічний підрозділи Міжрегіонального центру швидкого реагування стали основною рушійною силою у якісному проведенні у одній із середніх шкіл міста Ромни Дня цивільного захисту.

 

Знайомство дітлахів із засобами малої механізації, спорядженням та технікою розпочали фахівці рятувального підрозділу, які розповіли школярам про найбільш резонансні події, у яких брали участь, а також продемонстрували елементи альпіністської підготовки.

Представники базового "хімічного"підрозділу"ДСНС України нагадали про існуючі ризики, повязані з життєдіяльністю людини, а також показали дітям рзноманітні прибори та обладнання, за допомогою яких вони здійснюють свою професійну діяльність.

І на завершення представники кінологічного підрозділу розповіли про пошуково - рятувальних собак, їхню підготовку, а також на радість всім продемонстрували разом з чотирилапими вихованцями елементи слухняності та спритності.

Захід пройшов насичено і пізнавально, і допоміг підростаючому поколінню більш наглядно розуміти існуючі ризики у повсякденному житті, а також шляхи їх ліквідації.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR