МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна
Зустріч із делегацією Федеративної республіки Бразилія
П'ятниця, 25 травня 2018, 15:16

25 травня 2018 року, у рамках «Програми перебування  Бразильської технічної делегації з нагоди проведення зустрічей з керівництвом ДСНС України», відбулася зустріч керівництва Міжрегіонального центру швидкого реагування  з її представниками.

 

 

 

 

 

У складі іноземної делегації на Роменщину  прибули Алан Алешандре Араужо — голова Спеціалізованого командування (начальник штабу) Корпусу воєнізованої пожежної охорони Федерального округу Бразилія та Фабіо Морейра Сілва — начальник відділу міжнародних зв'язків цього ж відомства.

Під час зустрічі начальник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв розповів представникам делегації про діяльність організаційної структури, ознайомив з її можливостям, завданнями та зонами відповідальності. Делегація відвідала об’єкти інфраструктури Центру, навчальні класи, спортивний клуб «Рятувальник, відвідала будівництво майбутнього центру з підготовки водолазів, ветеринарну клініку, клуб та музейний комплекс.

В ході візиту гості розповідали про структуру їх організації, порядок проведення рятувальних операцій та професійний відбір і подальшу підготовку персоналу. Але на цьому зустріч не закінчилась і спілкування було перенесено до навчально-тактичного полігону ДСНС України, де до уваги делегації було представлено весь спектр рятувальних робіт, які відпрацьовуються на навчальних ділянках.

На завершення зустрічі, у теплій дружній атмосфері, на згадку про наш чудовий край та добрі традиції українського народу гості з далекого південного материка отримали гарні вишиванки.

Сторони отримали задоволення від спілкування.  Свої позитивні враження від побаченого гості записали у книзі відгуків, і зазначили, що робота з порятунку населення не має кордонів і є важливою справою для рятувальників усього світу.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR