МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру «Максимум» - шлях до успіху
«Максимум» - шлях до успіху
Новини центру
Середа, 06 червня 2018, 06:04

2 червня в місті Харкові у Палаці культури ХЄМЗ відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Планета Дитинства». Місто наповнилося молодими талантами сьогодення, адже на конкурс з’їхалися конкурсанти зі всієї України, понад 40 колективів. Роменщину представляли вихованці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України – колектив естрадно-спортивного танцю «Максимум» під керівництвом Анастасії Мельник.

 

Високопрофесійному   журі фестивалю, до складу якого ввійшли метри музичного мистецтва важко було визначитись з переможцями. Була запекла боротьба за перемогу і всі учасники виладались на 100% так  як на конкурсі не було дублювання місць.

У віковій категорії діти 8-11 років, в номінації «Сучасний вуличний танець», з композицією «Space People»(дебютним виступом для дітей середньої групи «Максимум»), серед 8 команд, колектив став Лауреатом 2 ступеня.

У віковій категорії діти 13-15 років, в номінації «Сучасна хореографія», з хореографічною композицією  «Володарі часу», в якій змагалися 9 колективів, наші вихованці стали  Лауреатами 3 ступеня

Колектив МЦШР вітає  колектив естрадно-спортивного танцю «Максимум» з перемогою та бажає нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.

P.S.  Батьківський комітет колективу висловлює щиру вдячність тренеру Анастасії Мельник, за наполегливість, цілеспрямованість, терпіння і клопітку роботу, яка всім серцем переймається цією шляхетною справою

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR