МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна
Кількість відвідувачів росте у геометричній прогресії
Четвер, 07 червня 2018, 11:43

Місячник відкритих дверей влаштовує щороку з настанням літніх канікул Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України. У якості гостей виступають діти, вони з великим задоволенням  приходять у гості до рятувальників. Щодня по 200 - 250 дітей відвідують Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України, а також його навчально – тактичнй  полігон. Малеча знайомиться з обладнаними навчальними містечками, на яких тренуються хіміки, водолази,  піротехніки, кінологи та інші представники рятуівальних професій.

Рятувальники завжди починають проведення екскурсій з нагадувань малюкам  правил безпеки, знання яких може вберегти від травм та врятувати життя. Діти мають змогу помилуватися живим куточком рятувальників, який складається з різних екзотичних пернатих: павичів, фазанів, страусів, карликових курей, качок та голубів.

Серйозне враження на відвідувачів справляє музей Центру, який буквально просочений історією. Найбільше ж захоплення у малечі викликає спілкування з «чотирилапими рятувальниками».

Сьогодні, 7 червня, для відвідувачів кінологи влаштували цілу виставу, під час якої показали, як на даний час використовуються службові собаки у повсякденній роботі  рятувальника. Діти із задоволенням спостерігали, як під керівництвом своїх наставників-кінологів ці чудові, тямущі та віддані людині тварини, які до того ж ще й стоять на цілодобовому чергуванні, виконують різні вправи. Під дитячі оплески німецькі, бельгійські вівчарки та лабрадори демонстрували свою слухняність та спритність, роботу  на техногенному завалі.

За оцінками фахівців,  база Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України – одна з найкращих у Європі. А такі  зустрічі, поза сумнівом, справляють неабияке враження на підростаюче покоління. Діти дізнаються багато нового й цікавого про складну та небезпечну професію  рятувальника, а також у безпосередньому контакті з фахівцями рятувальної справи вчаться убезпечувати себе та оточуючих від різного роду надзвичайних ситуацій.

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR