МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Сумська область: піротехніки знешкодили 2 боєприпаси
Сумська область: піротехніки знешкодили 2 боєприпаси
Новини центру
Понеділок, 11 червня 2018, 12:13

8 червня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Охтирському та Сумському районах проведені роботи зі знешкодження мінометної міни і артилерійського снаряду часів Другої світової війни.

 

Так, 6 червня в с. Залізняк Сумського району під час прогулянки лісом на відстані 600 м від житлових будинків чоловік натрапив на невідомий йому металевий предмет та зателефонував до рятувальників. Працівники Служби порятунку прибувши на місце, ідентифікували знахідку як 82-мм мінометну міну. Боєприпас вилучили для знищення.

Цього ж дня роменські піротехніки провели роботи зі знешкодження 76 - мм артснаряду. На нього раніше натрапив мешканець с Мирне Охтирського району у лісосмузі на відстані близько 1 км від житлового сектору.

Вилучені боєприпаси фахівці вивезли у спеціально відведені місця і знищили шляхом контрольованого підриву.

Рятувальники наголошують, при виявленні вибухонебезпечних або схожих на них предметів часів минулих війн не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101». Пам'ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження даних боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці — піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій!

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR