МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру МНС України стало співорганізатором чемпіонату світу серед службових собак, що відбувся у Борисполі
МНС України стало співорганізатором чемпіонату світу серед службових собак, що відбувся у Борисполі
Новини центру
Середа, 12 жовтня 2011, 07:01

6-9 жовтня у Борисполі відбувся Чемпіонат світу серед службових собак, в організації та проведенні якого взяли участь фахівці Кінологічного центру 2 СРЦШР МНС України – Ігор Заповітряний, Ганна Кунічек, Олег Божко, Максим Патьоха, Володимир Мартинчук та Валентина Поліщук. Кінологи МНС також виступили за збірну України, у складі якої продемонстрували свої кращі навички й показали чудові результати.

Міжнародні змагання в Борисполі стали для дресирувальників усього світу найважливішою подією року, адже до України прибули 36 команд з різних континентів - Європи, Азії та Америки. У кінологічному мундіалі-2011 брали участь лише власники німецьких вівчарок, і проводився він за програмою Міжнародної кінологічної федерації.

- Добре вишколений собака – це своєрідне багатство держави, як і породисті коні чи продуктивна худоба, - зазначив начальник 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування Сергій Біляєв. -  МНС України має свій власний розплідник, і для нас було дуже важливо продемонструвати кінологічній світовій спільноті робочі якості наших чотирилапих вихованців. Крім цього, наступного, 2012-го року, кінологічною столицею світу на декілька днів стануть Ромни (На Сумщині пройде 18-й чемпіонат світу серед пошуково-рятувальних собак, що наряду з Євро-2012 буде сприяти формуванню позитивного іміджу країни). Саме тому для набуття досвіду проведення міжнародних заходів МНС України відрядило до Борисполя своїх кращих фахівців.

2-й Спеццентр МНС

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR