МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Зі Сходу повернулися рятувальники
Понеділок, 18 червня 2018, 12:01

16 червня до пункту постійної дослокації (м.Ромни Сумської обл) повернувся загін рятувальників  Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, який допомагав відновлювати зруйновані будинки прифронтового міста Авдіївка.За час свого перебування на сході (а це 58 днів) рятувальники Сумщини відремонтували більше 60 будинків, що потрапили під обстріл. При цьому 2 будівлі практично довелося відновлювати з нуля.

Мужні хлопці в складі 40 чоловік за допомогою 4 одиниць техніки відновлювали пошкоджене житло, іноді буквально в якихось сотнях метрів від активних бойових дій.

Своїх підлеглих зустрічав начальник МЦШР ДСНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв, який зі словами щирої вдячності звернувся до своїх підлеглих: «Вже більше 4-х років, з початку активних бойових дій на Донбасі, страждає мирне населення. І задача нашого формування, підрозділи якого з перших днів конфлікту виконують завдання за призначенням на Сході країни, надати всіляку можливу допомогу громадянам, які проживають на лінії зіткнення. Дякую вам за ваш професіоналізм, проявлений під час проведення відновлювальних робіт».

За інформацією відділу капітального будівництва ВГА Авдіївки, всього з моменту початку робіт рятувальниками ДСНС України (і місцевими, і які приїхали з інших регіонів) відремонтовано 462 будинки.

Наступна ротація рятувальників Міжрегіонального центру відбудеться 19 червня.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR