МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Рятувальники проводять наметові табори
Понеділок, 02 липня 2018, 13:07

«Служу народу України» - це громадська організація, яка утворена членами колективу рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України. ЇЇ мета – патріотичне виховання молоді. При центрі існує безліч гуртків для дітей різного спрямування – бойових мистецтв, атлетизму, футболу, спортивних танців, спортивного орієнтування, художньої самодіяльності тощо. Школярі мають можливість займатися тією справою, до якої у них лежить душа, реалізовувати свій потенціал під керівництвом досвідчених наставників – працівників одного з кращих підрозділів ДСНС України. Разом з тим, дітлахи являються членами великої родини рятувальників. З ними проводять і будні, і канікули, з них також беруть приклад та навчаються у них професійному та життєвому досвіду.

Щоліта рятувальники проводять для своїх підопічних наметові табори, які дітлахи чекають з нетерпінням. Цьогорічний табір «Патріот 2018», у якому беруть участь підлітки з Сумської та Полтавської областей, вже розпочав свою діяльність. Він проходить за безпосередньої підтримки Федерації кікбоксінгу України ВТКА.

За час, проведений в таборі, хлопчики й дівчатка набувають навички стройової підготовки, навчаються збирання та розбирання зброї, вивчають елементи самооборони, навчаються діям в надзвичайних ситуаціях. 15 днів і ночей без доступу до телевізора і комп'ютера, далеко від рідної домівки і улюбленого двору, армійський розпорядок, щоденні фізичні тренування, випробування на витривалість - ось що випадає на долю сміливців, які зважилися стати учасниками табору. Що ж тягне їх сюди? - запитаєте ви - Можливість перевірити себе, свої фізичні можливості, силу духу і виховати самодисципліну».

Але не тільки «воюють» хлопці в таборі. Тут вони цікаво відпочивають, з іграми та конкурсами, зустрічаються з професійними рятувальниками – піротехніками, водолазами, «хіміками», кінологами, а найголовніше - тут вони знаходять нових надійних друзів, з якими можна «і в вогонь, і в воду».

«Можна багато чого говорити про патріотичне виховання, але такий табір, без зайвих слів, виховує почуття патріотизму у наших підлітків, так кажуть самі діти, - зазначив начальник МЦШР ДСНС України Сергій Біляєв. - На питання «Для чого потрібні дитячі військово-спортивні табори?», - половина «патріотів» відповідають, що це відмінна підготовка до самостійного життя, виховання гордості за країну та готовності її захищати».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR