МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Знешкоджено 2 застарілих боєприпаси
Знешкоджено 2 застарілих боєприпаси
Новини центру
Четвер, 12 липня 2018, 12:53

За минулу добу, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, проведені роботи зі знешкодження двох 76-мм артилерійських снаряди часів Другої світової війни.

 

Напередодні, один із артснарядів виявили у полі на відстані 1 км від житлових будинків с. Вирівка Конотопського району. Інший боєприпас знайшли в р. Сула, на відстані 250 м від житлових будинків с. Герасимівка на Роменщині.

Рятувальники наголошують, натрапивши на предмет схожий на боєприпас, в жодному разі не торкайтеся його, а тим більше не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами. Про виявлення боєприпасу негайно повідомте Службу порятунку за номером 101 та правоохоронні органи за номером 102. Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR