МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
Об`єднуємо зусилля заради майбутнього
П'ятниця, 03 серпня 2018, 12:19

Справжнє свято безпеки життєдіяльності та патріотичного виховання з польовою кашею влаштували для 100 дітей Роменщини громадські організації рятувальників «Служу народу України» та захисників Донецького аеропорту «Серця кіборгів».

Захід, який проходив на території Міжрегіонального центру швидкого реагувпання ДСНС України (м.Ромни Сумської області), розпочався зі знайомства підростаючого покоління з організаторами начальником МЦШР ДСНС України Сергієм Біляєвим та «кіборгом» з позивним «Спартанець» Анатолієм Свиридом.
Дітлахи з великою цікавістю оглянули музеї піротехнічної та рятувальної справи на території центру та вирушили на навчально – тактичний полігон. Там вже на них чекали мінно-розшукові собаки, верхолази, рятувальники, кінологи,«хіміки», піротехніки, медики. Захопленню малечі не було меж, адже на кожному етапі можливо було безпосередньо познайомитися з нелегкою, і в той жен час почесною професією рятувальника, а також побувати у ролі верхолаза, кінолога, піротехніка чи медика.

Такого рівня заходи в першу чергу підвищують обізнаність молоді, а також гартують у малечі патріотичні настрої.
Громадські організації рятувальників та "кіборгів" планують і надалі обєднувати зусилля для виховання підростаючого покоління.
 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR