МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру ПЕРШІ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ З ЗАГОНОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ
ПЕРШІ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ З ЗАГОНОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ
Новини центру
П'ятниця, 10 серпня 2018, 11:17

10 серпня на території навчально - тактичного полігону Центру відбулися одноденні збори резервістів.Головні зусилля влади всіх рівнів та військових спрямовані на створення дієвої системи територіальної оборони, забезпечення належного захисту населених пунктів, територій, де живуть і працюють жителі області. Резервісти перебуватимуть не в зонах і районах проведення бойових дій, а захищатимуть рідний край.

 

«Нинішні одноденні навчання – це підготовка до 10-денних навчань, які відбудуться з 28 вересня по 7 жовтня на Сумщині, – говорив Іван Боршош. – Основною метою навчань є відновлення та вдосконалення навичок особового складу щодо участі у сучасному бою з володінням штатною зброєю, здійснення злагодження взводів у визначеній організаційно-штатній структурі, їх підготовку до виконання бойових завдань за призначенням, визначення реальності спланованих заходів.

«Ми горді, що перші навчання розпочалися на Роменщині і забезпечимо виконання всіх поставлених завдань перед органами місцевої влади та забезпечимо участь наших громадян в обороні наших територій», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА виступаючи перед присутніми.

Після інструктажу всі учасники навчань відбули на полігон Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в с. Гаї, де були відпрацьовані навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки. Були проведені заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, а також навчальні стрільби з стрілецької зброї.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR