МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру За тиждень знешкоджено 6 боєприпасів часів минулих війн
За тиждень знешкоджено 6 боєприпасів часів минулих війн
Новини центру
Понеділок, 29 жовтня 2018, 12:55

Протягом тижня, групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, було знищено артилерійський снаряд (120 мм.), 4 мінометні (88, 82 мм.) та протитанкову міни часів Другої світової війни, виявлені у Лебединському, Путивльському, Буринському та Охтирському районах.

 

Зокрема, в м.Лебедин місцевий житель у лісопосадці під час збирання грибів натрапив на металевий предмет схожий на боєприпас. Небезпечна знахідка знаходилась на вул.Березівській в 1 км. від житлових будинків. Про це чоловік повідомив рятувальникам. На місце виклику прибули з м.Ромни піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували знахідку як протитанкову міну. Фахівці вилучили її, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Рятувальники наголошують, натрапивши на предмет схожий на боєприпас, в жодному разі не торкайтеся його, а тим більше не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, обгородіть місце знахідки підручними засобами. Про виявлення боєприпасу негайно повідомте Службу порятунку за номером “101” та правоохоронні органи за номером “102”. Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR