МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

У ритмі «Smile-Dance»
Новини центру
Вівторок, 01 листопада 2011, 14:56

Танець – це саме піднесене, саме зворушливе і саме прекрасне із мистецтв, тому що це не просто вираження у житті, а це і є саме життя.           Хореографічний колектив «Smile-Dance» (керівник Анастасія Лашко) створений  у 2009 році на базі 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України. Тут кожна дитина знаходить своє покликання, розкриває талант до мистецтва сучасного естрадного танцю. У колективі займаються понад 50 вихованців віком від 4 до 17 років.    Працюють вони за танцювальними напрямками Dance mix, Hip-Hop, Jazz-Funk, Contemporary та ін. Під час навчання діти отримують уяву про те, як танцювальні рухи виражають внутрішній світ людини. Вчаться володіти сценічною культурою, а також розвивають  цілий ряд рис: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, наполегливості, цілеспрямованості, вміння долати труднощі, виявляти повагу до творчої діяльності інших, чуйності, доброти.

 

Перші свої творчі кроки колектив робив на сцені 2 Спеццентру МНС України. Потім були міські, обласні та всеукраїнські конкурси  і фестивалі.   А  нещодавно «Smile-Dance» повернувся з  І українського телевізійного танцювального проекту «Ритми майбутнього», у якому брали участь  хореографічні колективи, ансамблі, школи, студії, балети, шоу-балети та інші колективи з різних куточків України. До складу журі входили відомі артисти, педагоги та продюсери. Голова  журі, заслужена артистка України Ірина Гордійчук,  високо оцінила роботу роменських танцівників, які виступили у 2 номінаціях: естрадний танець та New style.

«Smile-Dance» проводить набір молодшої групи - дітей віком від 4 до 7 років; середньої групи - дітей віком від 8 до 13 років; старшої групи - дітей від 14 до 17 років, а також хлопців та дівчат віком від 18 до 22 років. Заняття проводяться на базі 2 Спецценртру МНС України за адресою вул. Маяковського,64. Станьте учасником нового проекту, нової танцювальної програми в розвитку сучасної хореографії, і ви цілком переконаєтесь у своєму таланті.

2-й Спеццентр МНС


 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR