МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС


Наші поради

Абетка безпеки

Головна Прес-служба Новини центру Піротехніки знищили артилерійські снаряди
Піротехніки знищили артилерійські снаряди
Новини центру
П'ятниця, 30 листопада 2018, 14:56

30 листопада групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у Конотопському районі  було проведено роботи зі знешкодження  артилерійських  снарядів  часів минулих  війн.

 

На небезпечні знахідки натрапив житель села Вирівка під час земляних робіт.

На місце виклику з м.Ромни прибули піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували підозрілі предмети як артснаряди калібру 152 мм та76 мм. Фахівці вилучили боєприпаси, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Рятувальники наголошують, натрапивши на предмети схожі на снаряди, міни чи інші вибухонебезпечні предмети, в жодному разі не торкайтеся їх, а тим більше не намагайтеся вилучити та перенести. Припиніть будь-які роботи у даному районі, по можливості, огородіть місце знахідки підручними засобами. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101» та правоохоронні органи за номером «102». Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

 

Зона відповідальності

 

Анонс


Счетчик тИЦ и PR