МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Небезпека під ногами
Небезпека під ногами
Новини центру
П'ятниця, 04 листопада 2011, 07:45

Чи не щодня  піротехніки 2 Спеццентру  МНС України виїжджають на місце знахідок боєздатних вибухівок повоєнних часів, та їх знешкоджують. Проте роботи фахівцям МНС не меншає, а статистика говорить тільки про збільшення  випадків знаходження «відголосків війни». Тільки за останні три  дні  спеціалістами Центру було знешкоджено тринадцять небезпечних знахідок у Сумському районі, с.м.т.Ямпіль, с.м.т. Недригайлів та в місті Суми.

 

1 листопада в с.м.т.Ямпіль  на присадибній ділянці місцевий житель під час проведення земляних робіт викопав  предмет схожий на вибухівку. Усвідомлюючи всю небезпеку від знахідки зателефонував до служби «101». Піротехніки  МНС, які прибули до місця події , встановили, що це 45-мм артилерійський снаряд.
Наступного дня небезпечні предмети було виявлено в с.м.т. Недригайлів  під час земляних робіт та в місті Суми на пункті прийому металобрухту. Там було виявлено 45-мм артилерійський снаряд та ручну гранату.

3 листопада мешканець села Чернеччина Сумського району під час збирання грибів в лісі виявив чотири  артилерійських снаряди 82мм, два артилерійських снаряди 76мм та три ручних гранати Ф-1 часів Великої вітчизняної війни. Того ж дня протитанкову міну було виявлено в місті Суми на базі відпочинку ПМК-45 в річці Псел на глибині 6 метрів місцевими водолазами під час тренувань.

Всі снаряди підірвали без загрози місцевому населенню.

МНС застерігає: кожен може натрапити на вибухову знахідку, і від того, як правильно себе поводити, буде залежати збереження вашого здоров’я, а іноді і життя. Слід пам’ятати прості правила: у разі знаходження вибухонебезпечних предметів негайно телефонуйте до МНС, не беріть їх до рук та не підпускайте сторонніх.» Окремо звертаємось до батьків з проханням нагадувати своїм дітям про небезпеку пустощів зі снарядами, гільзами, патронами. Не забувайте наводити сумні приклади та контролювати їх дозвілля.
Пам’ятайте: неухильне виконання заходів безпеки збереже вам і оточуючим життя!

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR