МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна
14-й раз за парти сіли кінологи
Вівторок, 05 березня 2019, 14:51

4 березня на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської області) вже в чотирнадцятий раз розпочалися курси для людей, які виявили бажання оволодіти професією кінолога.

За парти сіли 29 слухачів різного віку з усіх куточків України. Хтось із них вже працює в ДСНС України, хтось у других відомствах, а дехто хоче отримати затребувану робочу спеціальність для подальшого працевлаштування у державні чи приватні структури.

 

Слухачі будуть вивчати анатомію та фізіологію собак, дисципліни із розведення і дресирування, годування й утримування, догляду і гігієни чотирилапих помічників. Вони проходитимуть тренінги, оволодіють знаннями з ветеринарії. Крім цього, вони будуть навчатися мінно – розшуковій справі.

Робота з порятунку людей після обвалів будівель, вибухів, пожеж – це будні кінолога у Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Перш, ніж почати розгрібати руїни, рятувальники мають переконатися, чи є там живі люди, яких ще можна врятувати. Роль кінологів тут провідна. Достатньо кількох навчених псів, щоб за 15-20 хвилин перевірити руїни будівлі, а при пошуку тих, хто заблукав у лісі, четверо собак з кінологами замінює до сотні чоловік. Щоб працювати кінологом у ДСНС, передусім, потрібно самому стати рятувальником: пройти психологічне тестування і тренінги, мати достойну фізичну підготовку, освоїти топографію, навички надання першої медичної допомоги.

Після чотиримісячного навчання та здачі відповідних державних іспитів новоспечені фахівці отримають професію «рятувальник-кінолог».

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR