МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру Небезпечні знахідки
Небезпечні знахідки
Новини центру
Четвер, 21 березня 2019, 09:27

19-20 березня відділенням   піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України     було вилучено 8  боєприпасів  часів Другої  світової війни, а саме: три артилерійські снаряди різного калібру , мінометну міну 82мм та чотири вибухники РГМ

 

19 березня, в місті Шостка , проведено роботи зі знешкодження 2 артилерійських снарядів калібру 152мм та 100мм часів та чотири вибухники РГМ Другої світової війни.

На боєприпаси натрапив житель міста під час походу до лісу  на відстані 50 м від житлових будинків . Про це чоловік повідомив рятувальників.

20 березня  знешкоджено артилерійський снаряд калібру 76мм, який виявили напередодні жителі села Білиця Глухівського району.

Того ж дня, проведені роботи по знешкодженню мінометної міни  калібру 82мм, який виявили жителі с. Хижки Конотопського району під час вирубки лісу.

Фахівці вилучили вибухонебезпечні предмети, вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

ДСНС України  закликає громадян бути уважними та обережними у поводженні із невідомими предметами. Зокрема. у разі виявлення незнайомих вам металевих предметів не брати їх до рук та повідомити про «Служби порятунку»   «101»

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR