МНС Ромни. 2 Спеціальний регіональний центр швидкого реагування Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС

Головна Прес-служба Новини центру "Оксамитовий дивосвіт"
"Оксамитовий дивосвіт"
Новини центру
Вівторок, 26 березня 2019, 09:35

Свій фестивальний сезон колектив естрадно-спортивного танцю «Максимум» відкрив блискучою перемогою на міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного , циркового та вокального мистецтва «Оксамитовий дивосвіт».

 

24 березня столиця нашої країни  приймала талановиту молодь з усіх куточків України та учасників із близького зарубіжжя. Учасниками цього феєричного дійства стали  вихованці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської області)  колектив естрадно-спортивного танцю «Максимум». Була запекла боротьба за місця, конкурсна програма тривала аж до ночі. Кожний колектив та учасник намагався якнайкраще відпрацювати свою програму, щоб підкорити серця суддів  та глядачів.  Наш «Максимум» показав справжній клас з номером «Space People» у номінації Hip-Hop/Street Dance Show у середній віковій категорії, ставши лауреатом 1 ступеня. Київська сцена та глядачі бурхливими оплесками вітали наших вихованців. Це був неперевершений виступ, який приніс ще одну перемогу у скарбничку досягнень нашого колективу. Ексклюзивним кубком та медалями були нагороджені наші дітки . Також «Максимум» отримав Сертифікат зі знижкою 10% від суми вартості повного пакету для участі в творчому проекті в Чорногорії «Montenegro FEST» з 09.07 по 20.07.2019 року. Подякою за виховання юних талантів та вклад у розвиток мистецтва була нагороджена тренер колективу Анастасія Мельник.

Колектив Міжрегіонального центру вітає вихованців та  бажає   нових творчих злетів, наснаги та завзятості, неповторних колоритних виступів, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій, зиче керівнику  колективу задоволення від  праці та гучних перемог  своїх вихованців, а батькам - пишатися своїми дітьми, радіти їхнім успіхам. Нехай ваші діти стануть справжніми людьми гідними поваги, а їхня доля буде чистою й величною.

 

Зона відповідальності

 

АнонсСчетчик тИЦ и PR